PIERWSZA KOMUNIA ŚW. w roku 2022

Informacje ogólne dla rodziców

Przygotowanie do Pierwszej Komunii św. rozpoczynają dzieci z klasy trzeciej szkoły podstawowej mieszkające na terenie parafii św. Rocha na początku roku szkolnego.  W niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą Rodzinną o godz.11.00 rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. w roku szkolnym 2021/22.

Bardzo ważne w rozwoju wiary dziecka jest kształtowanie rozumienia Mszy św. oraz potrzeby spotykania się z Jezusem na Eucharystii, szczególnie niedzielnej w kościele. Pomocą do tego jest cykl filmików i zadań „Zaproszeni na ucztę” na stronie internetowej parafii w zakładce: Sakramenty/I Komunia Święta. Bedziemy systematycznie umieszczali na stronie internetowej kolejne filmy i zadania,

Polecamy też serię filmów "Przewodnik po Mszy św.", w których ks. Adrian i ks. Michał pomagają poznać piękno Mszy św., która jest spotkaniem z Jezusem. Obejrzyjcie je koniecznie z Waszymi dziećmi!

PRZEWODNIK PO MSZY ŚW.: https://swroch.archpoznan.pl/item/2156-przewodnik-po-mszy-swietej

Zapraszamy na CZWARTE już z cyklu "wirtualnych" spotkań dla Rodziców i Dzieci klas trzecich z parafii św. Rocha, które przygotowują do Pierwszej Komunii św. w 2022 roku.

Zapraszamy na trzecie z cyklu "wirtualnych" spotkań dla Rodziców i Dzieci klas trzecich z parafii św. Rocha, które przygotowują do Pierwszej Komunii św. w 2022 roku.

Zapraszamy na drugie z cyklu "wirtualnych" spotkań dla Rodziców i Dzieci klas trzecich z parafii św. Rocha, które przygotowują do Pierwszej Komunii św. w 2022 roku.

Zapraszamy na niedzielne Msze św. Rodzinne o godz. 11.00 oraz na zaplanowane spotkania w parafii. Rozpoczynamy jednoczesnie na cykl "wirtualnych" spotkań dla Rodziców i Dzieci klas trzecich z parafii św. Rocha, które rozpoczęły przygotowania do Pierwszej Komunii św. w 2022 roku.

Top