W tym roku procesja przeszła Bożego Ciała przejdzie inną niż zwykle trasą. Uroczystość rozpoczęła Msza św. w kościele o godz. 17:00. Następnie wyruszyła procesja do czterech ołtarzy przy kościele, w parku Kurpińskiego, przy klasztorze sióstr. Po zakończonej procesji był czas na wielbienie modlitwą i śpiewem w naszym kościele wraz z zespołem "Cor Dei".
ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ:
https://swroch.archpoznan.pl/pl/galeria/2026/20260604-boze-cialo
