Wydarzenia kulturalne w maju

07 maj 2017
(0 głosów)

20170504 Majówka plakatv2sJuż w przyszły weekend w naszej parafii odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych.

W ramach festiwalu Universitas Cantat  w sobotę 13 maja o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert Chóru Polihymnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu pod dyrekcją dr hab. Tomasza Dzięcioła.

Natomiast w niedzielę  14 maja Stowarzyszenie Rodzin Katolickich oraz Rada Osiedla Rataje zapraszają:
- dzieci wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 11.00 do Centrum Duszpasterskiego na spektakl „Tajemniczy Kwiat” Teatru Droga połączony z warsztatami plastycznymi,
- wszystkich na godzinę 16.00 do naszego kościoła, na koncert wokalno-instrumentalny „Wznieś serce” w wykonaniu Izabelli Tarasiuk – Andrzejewskiej (śpiew), Przemysław Hałuszczak (gitara) i dr hab. Katarzyna Stroińska-Sierant (fortepian). Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top