Teatr Droga: Pasja

20 luty 2016
(0 głosów)

PASJA2016Usłysz na nowo słowa Jezusa, poczuj zapach wieczerzy paschalnej,
podziel się chlebem z uczniami... 

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Kultury i Ewangelizacji "DROGA" zaprasza na spektakl "PASJA", który opowiada historię Jezusa i otaczających go ludzi od momentu chrztu w Jordanie po zmartwychwstanie. Spektakl odbędzie się 20 marca 2016 r. (niedziela) w godz. 18:00 - 20:00 w Centrum Duszpasterskiim im. św. Jana Pawała II przy parafii św. Rocha w Poznaniu.
Opłata za cegiełkę: 25,00 zł. Przelew należy dokonywać poprzez stronę: http://uczestnicy.pl/event/spektakl-pasja . Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Scenariusz i reżyseria: Kathleen Ann Thompson
Czas trwania spektaklu: I akt: 60 min., przerwa: 15 min., II akt: 45 min.
Lokalizacja: Centrum Duszpasterskie im. św. Jana Pawała II przy Parafii św. Rocha w Poznaniu (ul. Św. Rocha 10, 61-142 Poznań)

Gatunek przedstawienia to teatr fizyczny charakteryzujący się oszczędnością środków inscenizacyjnych. Nie ma scenografii, publiczność otacza scenę. Aktorzy grają bez makijażu i w neutralnych kostiumach. Wszyscy (oprócz Jezusa) grają więcej niż jedną postać, starając się wydobyć z każdej z nich prawdę za pomocą technik pracy z ciałem i głosem. Doświadczenia tych postaci związane z wydarzeniami z życia Jezusa stanowią oś przedstawienia, nadając mu głęboko ludzki wymiar.

Zachęcamy do udostępnia wydarzenia na portalu Facebook wśród członków rodzin, przyjaciół, znajomych: https://facebook.com/events/1695143647397318.

Szczegółowe informacje: http://teatrdroga.pl


{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top