Remont dachu kościoła

24 czerwiec 2015
(0 głosów)

Bardzo dziękujemy za wspieranie prac remontowych, który zmierza ku końcowi. Przed nami jeszcze prace na dachu nad zakrystią i kaplicą Miłosierdzia. Dziękujemy za ofiary składane szczególnie w drugą niedzielę miesiąca, jak i na konto. Widzimy wszyscy, że nasza świątynia pięknieje, a to Wasza Drodzy Parafianie zasługa. Dzięki Waszej ofiarności przez dwa lata zebraliśmy i obecnie zapłaciliśmy już 200 tys. zł, czyli połowę z planowanej na ponad 400 tys. złotych ceny całego remontu dachu. Pozostałą kwotę w porozumieniu z wykonawcą będziemy spłacać w ratach..

Teren prac jest ogrodzony i zabezpieczony. Ze względu na ryzyko, jakie niosą za sobą prace na wysokościach, prosimy o zachowanie ostrożności oraz szczególną opiekę nad dziećmi na terenie przykościelnym. W tym roku, jesienią przypada 20 rocznica konsekracji naszego kościoła, a za dwa lata 80-lecie erygowania naszej parafii na Miasteczku. Chcemy kontynuować troskę o nasze wspólne dobro jakim jest świątynia, w której od 80 lat modlili się nasi przodkowie, a teraz i my oddajemy cześć Bogu. Poprzednie pokolenia budowały i dbały o ten Dom Boży. Teraz przychodzi czas, abyśmy i my dołożyli swoją cegiełkę (a może raczej dachówkę...) do remontu dachu. Bardzo prosimy parafian o modlitwę w intencji bezpiecznego przeprowadzenia remontu.

Zbieramy środki na fundusz remontowy. Ofiary z tacy zbieranej w drugie niedziele miesiąca przeznaczamy na ten cel. Na stolikach z tyłu kościoła zostały też wyłożone druki z numerem parafialnego konta bankowego. Formularz druku można pobrać tutaj. Poniżej podajemy też numer parafialnego konta bankowego.

Wszystkich ofiarodawcom i dobrodziejom serdecznie dziękujemy za życzliwość i okazaną pomoc.

Konto bankowe parafii św. Rocha:
Bank Zachodni WBK S.A.
31 1090 1362 0000 0000 3602 2320
Parafia pw. św. Rocha, ul. Św. Rocha 10, 61 - 142 Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ INNE FOTOGRAFIE Z REMONTU DACHU - kliknij "Czytaj więcej"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top