VIII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka z Caritas Archidiecezji Poznańskiej

30 maj 2015
(0 głosów)

Już po raz ósmy Caritas Archidiecezji Poznańskiej we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania organizuje Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, połączony z Festynem Zdrowotnym. 31 maja 2015 roku na Ostrów Tumski w Poznaniu zapraszamy do wspólnego świętowania całe rodziny!

Celem Festynu jest podkreślenie wartości rodziny, integracja społeczeństwa, pozyskanie odpowiednich funduszy na działania pomocowe, zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych, a także ułatwienie dostępu do świadczeń medycznych i porad zdrowotnych wszystkim przybyłym.

 

Wspólne świętowanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 12.15 w Archikatedrze Poznańskiej, a po niej dla przybyłych Gości zostaną otwarte wszystkie drzwi Ostrowa Tumskiego.

Dzieci znajdą moc atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich – „łączkę" pełną atrakcyjnych zabaw ruchowych, teatrzyk kukiełkowy, pokaz iluzjonisty, występy zespołów dziecięcych, pokazy automobili, przewozy koszem motocyklowym, nauka języka migowego. Zapewniamy dzieciom i rodzicom możliwość sportowej rywalizacji przy stołach do ping-ponga lub na mini boisku do siatkówki i badmintona.

Wszyscy, którzy zdecydują się przyjść na Ostrów Tumski będą mogli zwiedzić bezpłatnie znajdujące się tutaj muzea: Archidiecezjalne, Genius Loci, a także podziemia katedry. Udział w Festynie Rodzinnym zapewnia także możliwość bezpłatnego przebadania się i skorzystania z porady lekarskiej w tzw. Białym Miasteczku.

Szczególnie zapraszamy do wzięcia udziału w loterii fantowej. Do wygrania 7. dniowa wycieczka do Włoch, rower, przelot samolotem wycieczkowym oraz setki pięknych zabawek.

Festyn zakończy występ Rafała Brzozowskiego.

Moc atrakcji oraz wyjątkową atmosferę wydarzenia doskonale oddaje film. Zapraszamy do obejrzenia

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top