XXII Koncert Charytatywny

07 maj 2015
(0 głosów)

plakat INT MN Strona 1SPOTKAJMY SIĘ NA KONCERCIE W PONIEDZIAŁEK 25 MAJA 2015 R O GODZ. 18:00 W AULI UAM (ul. Wieniawskiego 1)

W programie:
Musical „Zatańcz ze mną” – czyli śpiew, taniec, aktorstwo i najpiękniejsze polskie piosenki.

Akcja „Obudźmy Gabrysię”.

Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski czyli wyjątkowy koncert jazzowy.

W przerwie aukcja rękodzieł.

Spotkanie w Auli Uniwersyteckiej (ul. Wieniawskiego 1) rozpocznie przedstawienie Gabrysi Nieckarz – na zdjęciach radosnej siedmioletniej dziewczynki, która dziś nie może wybudzić się po operacji raka mózgu.

Następnie wraz z uczniami i pedagogami studia wokalnego Przestrzeń Głosu przeniesiemy się w opowieść pełną marzeń, w opowieść pełną tańca i radości, w opowieść tworzoną przez młodych wielkopolan, dla których sztuka jest pasją. Podczas musicalu „Zatańcz ze mną” usłyszymy jedne z najpiękniejszych polskich piosenek. Zobaczymy też zaproszonych tancerzy. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół Jacek Szwaj Trio.

Przerwa koncertu to czas tętniący życiem i wydarzeniami: rozmowy, stoisko z książkami oraz coroczna aukcja rękodzieł, której dochód wspiera potrzebujące rodziny archidiecezji poznańskiej.

Druga część koncertu to bardzo dobry i miły dla ucha jazz. Wystąpi duet niezwykły: Wojciech Myrczek (wokal) i Paweł Tomaszewski (fortepian). Podczas koncertu nie zabraknie utworów z niezwykle uznanej płyty „Love Revisited”. Obaj panowie są wykładowcami katowickiej Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu. To o nich Mietek Szcześniak napisał: „Uwaga: duet roku!!! Fortepian i głos – Tomaszewski & Myrczek. Oto przed nami swoje w-dźwięki roztaczają: radość muzykowania, polot i muzyczna swada – w ambitnej, a lekkiej formie. Wojtek Myrczek jest wokalistą przeznaczonym przez Kreatora i przyrodę do muzykowania. Paweł Tomaszewski „Herbi”- od herbarza, jak myślę, bo jego granie to muzyczne szlachectwo najwyższej próby.

Bilety do nabycia w cenie 20, 35 oraz 50 zł w poznańskim CIM, za pośrednictwem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo na godzinę przed koncertem w Auli UAM.

Koncert potrwa trochę ponad dwie godziny i będzie wspaniałym czasem w wigilię Dnia Matki. Zapraszamy serdecznie całe rodziny!

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top