Spotkanie Rodzin w Zaborówcu 26 - 28 czerwca 2015

01 maj 2015
(0 głosów)

Koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich działające przy parafii św. Rocha w Poznaniu zaprasza na spotkanie dla rodzin w dniach 26 - 28 czerwca w Archidiecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym w Zaborówcu koło Leszna.

Podczas wyjazdu będzie czas na refleksję, wymianę doświadczeń małżeńskich i rodzicielskich, codzienną mszę św. i wspólną modlitwę, wypoczynek, spacer po lesie, ognisko i rodzinne zabawy, a także maraton filmowy.

Zaplanowano spotkanie z ks. Sławomirem Kostrzewą, na temat dobrych i wartościowych wyborów rodzicielskich chroniących chrześcijańską duszę dziecka oraz warsztaty dla MATEK, które poprowadzi dr Paulina Michalska Diecezjalna Doradczyni Życia Rodzinnego, a także warsztaty dla OJCÓW, które poprowadzi dr Michał Michalski adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych UAM, Prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich AP.

Miejsce:    Zaborówiec ul. Powstańców Wlkp. 24, koło Włoszakowic, powiat leszczyński
Zakwaterowanie i wyżywienie: Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny im. Św. Urszuli Ledóchowskiej
Koszt: 100 zł od osoby dorosłej, 50 zł dzieci po ukończeniu 4 lat, bezpłatnie dzieci do lat 4;
przedpłata przy zapisie: 50zł od rodziny, reszta - dopłata do 15 czerwca 2015 na konto parafialne
Zapisy: na listę w kawiarence Centrum Duszpasterskiego im. św. Jana Pawła II , lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wpłaty: Konto bankowe parafii św. Rocha: Bank Zachodni WBK S.A.
31 1090 1362 0000 0000 3602 2320 z dopiskiem ZABORÓWIEC + NAZWISKO RODZINY

Informacje dodatkowe: W domu rekolekcyjnym znajduje się kaplica, sala konferencyjna, pomieszczenie kuchenne z możliwością zrobienia ciepłych napoi. Na terenie ośrodka znajduje się boisko, plac zabaw, miejsce na ognisko.
Prosimy, aby każda rodzina przywiozła "coś do kawy" oraz zachęcamy do zabrania dla dzieci zabawek do piaskownicy, skakanek, piłek, paletek i innych sprzętów, które uatrakcyjnią wspólne zabawy.
Podczas wyjazdu będzie możliwość nabycia koszulek z hasłem "CZA NA RODZINĘ".

ZAPRASZAMY!!!

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top