Zobacz - wydarzenia w Poznaniu w najbliższym czasie

11 kwiecień 2015
(0 głosów)

1. W poniedziałek 20 kwietnia br. przypada trzynasta rocznica Ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego i rozpoczęcia pasterskiej posługi w Archidiecezji. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup celebrować będzie w Katedrze o godz. 1800 Eucharystię, na którą serdecznie zapraszamy kapłanów, osoby życia konsekrowanego i wiernych świeckich. Prosimy wszystkich wiernych o modlitwę w intencji Księdza Arcybiskupa Metropolity.

2. Duszpasterstwa akademickie zapraszają pracowników naukowych oraz studentów na 79. Ogólnopolską Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę. Odbędzie się w dniach: 24 - 25 kwietnia 2015. Wśród prelegentów zaproszonych na tegoroczną pielgrzymkę: ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Marek Dziewiecki, s. Małgorzata Chmielewska. Szczegóły dotyczące wyjazdu u ks. Krzysztofa.

3. Wydawnictwo Świętego Wojciecha serdecznie zaprasza wszystkich Parafian na Kiermasz Książki z okazji wspomnienia Świętego Wojciecha. Kiermasz odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w godzinach 10.00-19.00 w Wydawnictwie na ul. Chartowo 5. Na kiermaszu pięknie wydane i wartościowe: książki i audiobooki dla dzieci, powieści chrześcijańskie, książki i albumy religijne oraz Pismo Święte z bardzo atrakcyjnymi rabatami, nawet do 90%. Zapraszamy.

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top