Adwentowe prace dzieci w naszej parafii

05 grudzień 2014
(0 głosów)

Rozpoczął się czas Adwentu. Czas przygotowania serc, czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Czas, w którym staramy się otwierać nasze serca na Chrystusa obecnego w drugim człowieku. Dlatego też dzieci postanowiły własnoręcznie przygotować przepiękne kartki świąteczne, które wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi powędrują do osób chorych, starszych i samotnych z naszej parafii. W ten sposób chcemy zanieść im radość i nadzieję, których źródłem jest sam Jezus. Dzieci tworzyły swoje wyjątkowe i niepowtarzalne prace z wielkim zapałem i zaangażowaniem, co udzieliło się również dorosłym opiekunom. Powstało 108 kartek!

{phocagallery view=categories|categoryid=588}
{nomultithumb}

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top