Urzekająca w grudniu 2016

10 grudzień 2016
(0 głosów)

Kochane Urzekające! Już 12. grudnia odbędzie się trzecia Msza św. w 4. sezonie naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterskim na cykl Urzekających spotkań.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Pani Agnieszka Pietlicka, która przybliży na temat Porozumienia bez Przemocy. Sama Pani Agnieszka tak mówi o kwestii porozumienia: "Słowa mogą być murem albo mogą być oknem. Większość nas, tak wierzę, z reguły pragnie okien, kontaktu, poszanowania. Ze względu na przyzwyczajenia, nie do końca służący nam autopilot, czasem też po prostu ze zmęczenia, zdarza nam się dołożyć cegiełkę do muru zamiast do okna, prawda?" Na urzekającym spotkaniu pragniemy zwolnić kilka automatycznie przebiegających procesów i zastanowić się, jak świadomie budować konstruktywny dialog, nawet – a może szczególnie – w trudnych sytuacjach.

Każde z naszych spotkań będzie doskonałą okazją do duchowego rozwoju, odkrywania prawdy, dobra i piękna w naszym życiu, wymiany doświadczeń oraz poznania nowych urzekających Kobiet.
Zostań z nami dłużej! :)

Zrób to dla swojego serca. Jesteś Urzekająca! :)

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top