Urzekająca w listopadzie 2016

06 listopad 2016
(2 głosów)

Kochane Urzekające!
Już 14. listopada odbędzie się druga Msza św. w 4. sezonie naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterkim na cykl Urzekających spotkań.

 

W tym miesiącu naszymi gośćmi będą Magdalena Urbanowicz i Ewa Umińska-Krygier, które pomogą nam odkryć w jaki sposób budować relacje w związku, w rodzinie, relacje rodzicielskie lub z przyjaciólmi, oparte na akceptacji i wzajemnym szacunku.
Magda Urbanowicz przybliży nam postrzeganie drugiego człowieka w kontekście jego osobowości i idących za nią możliwości i ograniczeń.
Ewa Umińska-Krygier uświadomi nam, że ludzie posługują się różnymi językami miłości, i tak też tęmiłość okazują. Opowie o tym jak ważne są uczucia w życiu każdego człowieka i jak warto słuchać drugiego, aby czuł się wysłuchany.

Zapraszamy na spotkanie, na którym otworzymy się na drugiego człowieka, jego osobowość, uczucia i potrzeby.
Każde z naszych spotkań będzie doskonałą okazją do duchowego rozwoju, odkrywania prawdy, dobra i piękna w naszym życiu, wymiany doświadczeń oraz poznania nowych urzekających Kobiet.
Zostań z nami dłużej! :)

Zrób to dla swojego serca. Jesteś Urzekająca! :)

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top