"Urzekająca" w październiku 2016

03 październik 2016
(0 głosów)

Już 10. października wspólnie rozpoczniemy kolejny - już 4. sezon naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterskim na cykl Urzekających spotkań.
W tym miesiącu naszym gościem będzie Pani Elżbieta Drożniewicz, która utworzyła i od 35. lat prowadzi Wspólnotę Odnowy w Duchu św. JEROZOLIMA, działającą przy kościele OO. Dominikanów w Poznaniu. Od wielu lat przygotowuje i współprowadzi rekolekcje oraz dni skupienia.

Na Urzekającym spotkaniu opowie nam o modlitwie uwolnienia metodą 5 kluczy Neala Lozano. To zaproszenie Boga do naszego życia, aby je porządkował i uwalniał od wszystkich ciężarów.
Jeśli zmagasz się z brakiem przebaczenia, radości życia, poczuciem winy lub uważasz, że nie masz prawa do słabości i pustki zapraszamy w poniedziałek 10. października na Urzekającą i spotkanie z Elżbietą Drożniewicz. Dowiesz się jaki jest skuteczny sposób na uwolnienie się od zła i powierzenie swojego życia Jezusowi.
Każde z naszych spotkań będzie doskonałą okazją do duchowego rozwoju, odkrywania prawdy, dobra i piękna w naszym życiu, wymiany doświadczeń oraz poznania nowych urzekających Kobiet.
Zostań z nami dłużej!
Zrób to dla swojego serca. Jesteś Urzekająca! :)

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top