Zapraszamy wszytkie Panie na kolejne spotkanie w cyklu "Urzekająca". Zapraszamy na Eucharystię w Waszej intencji oraz spotkanie z ks. dr. Adamem Adamskim. Temat:„Duch św. napełnił Elżbietę. Idźcie i głoście radość!”.

Kościół pw. św. Rocha, poniedziałek 22 stycznia, godzina 19.00.

Urzekająca – Msza św. z konferencją dla kobiet, w kościele pw. św. Rocha w Poznaniu.

Zapraszamy w poniedziałek 27 listopada o godz.19.00. W tym roku wyruszymy we wspólną drogę z Maryją. Poznamy jej kobiecość i będzie Ona dla nas drogowskazem w naszym życiu. Temat najbliższej Urzekającej to: "Duch Święty zstąpi na Ciebie.. Nasze wielkie i małe Zwiastowania"

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie w cyklu "Urzekająca".

"Urzekająca" - zapraszamy na kolejne spotkanie wszystkie kobiety. Poniedziałek 15 maja  2017 roku o godz. 19.00 Msza św, w kościele św. Rocha, po Mszy św. film "Duśka" o Wandzie Półtawskiej i spotkanie w Centrum Duszpasterskim z reżyser Wandą Różycką.

 

"Urzekająca" - zapraszamy na kolejne spotkanie wszystkie kobiety. Mszę św. odprawi i konferencję wygłosi ks.profesor Wojciech Necel.
Tematem wiodącym spotkania jest "Duchowość Kobiety".

Poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 Masza św, w kościele św. Rocha, po Mszy św. spotkanie w Centrum Duszpasterskim.

Kochane Urzekające!
Już 20. marca odbędzie się piąta Msza św. w 4. sezonie naszych pięknych spotkań.

„Urzekająca” – Msza św. dla kobiet w poniedziałek o godz. 19.00. Po Mszy Świętej zapraszamy do wspólnego kolędowania w Centrum Duszpasterskim św. Jana Pawła II. Usłyszymy również świadectwo "Marzenia Pana Boga".

Kochane Urzekające! Już 12. grudnia odbędzie się trzecia Msza św. w 4. sezonie naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterskim na cykl Urzekających spotkań.

Kochane Urzekające!
Już 14. listopada odbędzie się druga Msza św. w 4. sezonie naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterkim na cykl Urzekających spotkań.

Już 10. października wspólnie rozpoczniemy kolejny - już 4. sezon naszych pięknych spotkań. W tym roku chciałybyśmy zaproponować Wam nową formułę. Naszą "Ucztę Kobiet" będziemy rozpoczynać Mszą Świętą o godz. 19:00, a następnie zaprosimy Was do Kaplicy w Centrum Duszpasterskim na cykl Urzekających spotkań.
W tym miesiącu naszym gościem będzie Pani Elżbieta Drożniewicz, która utworzyła i od 35. lat prowadzi Wspólnotę Odnowy w Duchu św. JEROZOLIMA, działającą przy kościele OO. Dominikanów w Poznaniu. Od wielu lat przygotowuje i współprowadzi rekolekcje oraz dni skupienia.

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top