Monografia o parafii św. Rocha i bł. Sancji

25 sierpień 2018
(0 głosów)

Pragniemy, aby o św. Rochu i bł. s. Sancji mówiło się nie tylko w Poznaniu. Chcemy promować naszą parafię, stąd wydrukowaliśmy drugie uzupełnione wydanie niezwykłej monografii o naszej parafii.


Przed kilku laty, dzięki staraniem poprzedniego proboszcza księdza Mateusza oraz zaangażowaniu i pomocy wielu parafian, powstało niezwykłe opracowanie dotyczące nasze parafii. Nakład został wyczerpany i dlatego podjęliśmy decyzję, by to wydawnictwo wznowić, uzupełniając je o informacje, które poszerzają wiedzę o parafii. Serdecznie dziękujemy pani Patrycji Owczarzak, która będąc redaktorem obydwu wydań włożyła wiele serca, by powstała ta książka.
Ta niezwykła pamiątka przypominjąca historię i teraźniejszość naszego kościoła i parafii niech upamiętni naszych przodków i duszpasterzy służących w parafii przez te lata i niech będzie naszą cegiełką na dzieła i prace prowadzone w parafii.
Można ją nabyć w zakrystii lub też w biurze parafialnym.

{emailcloak=off}
Prześlij swoją intencję do bł. s. Sancji!
qlform generator by ql.de
Top